INFORMACE A RADY

Dopřejte si revoluční techniku prodlužování a zhušťování řas metodou, kde se aplikuje jedna umělá řasa na jednu Vaší řasu.

Tato metoda Vám zajistí neodolatelně dlouhé, husté a natočené řasy. Která z nás by se nechtěla probudit již nalíčená nebo si pořídit svůdný a okouzlující pohled.

Postup- na jednotlivé přírodní řasy se lepí speciálním  adhesivem syntetické řasy různých délek, které jsou k nerozeznání od přírodních.

Výdrž- závisí na délce cyklu přírodních řas, které se obnovují cca za 30-90dní. Maximální životnost prodloužených řas je 6 týdnů, doplnění je ideální po 3-4 týdnech. Jedině tak Vaše řasy zůstanou krásné.

Je nutné dodržet několik pravidel- prvních 12 hodin po prodloužení se vyvarovat kontaktu s vodou(24 hodin kontaktu s párou), denně řasy pročesávat kartáčkem, na oči a oční okolí používat pouze bezolejové přípravky, vyhnout se mechanickému působení na řasy(mnutí oka, spaní  s obličejem na polštáři), nepoužívat řasenku(pokud je to nutné, tak nikdy voděodolnou)     

Omezení - mimo výše uvedených rad o dodržování kontaktu s vodou a případně páry, po prvních 48 hodinách je již možné se koupat, sprchovat, cvičit, saunovat se a vykonávat další běžné aktivity

Rozdíly- hlavní rozdíl mezi klasickými umělými  a permanentně prodluženými řasami jsou ve složení lepidla, technikou aplikace, typu řas a výsledným efektem. Klasické umělé řasy lepené v jedné linii můžete mít jeden večer, řasy vytvořené metodou řasa na řasu” i celý měsíc.

Alergie- k lepení řas se používá certifikované a testované adhesivum. Nicméně pokud trpíte častými  alergiemi nebo máte citlivé oči, je vhodné provést před aplikací test citlivosti.